• Explor Media

Čo je to Buzzmarketing?

Buzzmarketing upútava pozornosť spotrebiteľov a médií v takej miere, že hovoriť a písať o vašej značke alebo firme je zábavné, vzrušujúce a pre média zaujímavé.

Buzzmarketing je marketing, ktorý vyvoláva rozruch, dáva podnety ku konverzáciám a poskytuje dôvody pre šírenie osobných odporúčaní. Ak ľudom neponúknete niečo chytré, príťažlivé, neobvyklé, zábavné, chytlavé, pozoruhodné... ak im nedáte niečo, o čom by radi povedali svojim priateľom, aby ich pobavili, aby vyzeralo múdro alebo zaujímavo, aby tým zapôsobili - zabudnite na marketingový úspech. Žiadny buzz, žiadny rozruch nevyvoláte, budete neviditeľní...


Buzzmarketing sa uplatňuje tam, kde zlyhávajú tradičné postupy, ktoré už spotrebitelia ignorujú. Aj keď mnoho ľudí o buzzmarketingu hovorí, nie je však mnoho tých, ktorí skutočný buzz (rozruch) vedia vytvoriť a buzzmarketing uplatniť v praxi. Úspešný buzzmarketing vám skutočne dokáže násobne zvýšiť tržby a skvelé výsledky je možné dokázať aj s nízkym marketingovým rozpočtom. Využite silu tohto typu marketingu a všetci o vás budú hovoriť.


Radi by ste využili túto formu marketingu, ale stále presne neviete ako na to? Nechajte to na nás. Viac informácií nájdete tu alebo nás kontaktujte tu.