top of page
  • Writer's pictureExplor Media

Tajná stratégia ako sa s nulovým rozpočtom dostať do všetkých médií

Už ste počuli o buzzmarketingu? Predpokladám, že nie, preto mi dovoľte v tomto článku vysvetliť, čo to ten buzzmarketing je. A nielen vysvetliť. Uvediem konkrétny príklad, ako sme túto formu marketingu využili, a dostali tak malú oravskú pizzériu do niekoľko lokálnych aj celonárodných novín a televízií. A to všetko úplne zdarma!

ako ziskat kontakty cez kampane vo vyhladavacej sieti

Hovorí sa, že na úspech netreba vždy milión eur, stačí miliónový nápad. A práve nápad je v buzzmarketingu oveľa dôležitejší ako rozpočet. Čo teda znamená buzzmarketing? Anglické slovo buzz si môžeme preložiť ako šum, rozruch.


A práve o tom to je. Cieľom je vyvolať “buzz”. Cieľom je upútať pozornosť médií a ľudí tak, aby bolo o vašej firme zaujímavé hovoriť, či písať. Cieľom je vyvolať rozruch a stať sa stredobodom pozornosti.


Ako ale upútať pozornosť médií? Čo treba urobiť, aby o vás všetci písali a rozprávali? A najlepšie tak, aby vás to nestálo ani jeden cent? Ak vás odpovede na tieto otázky zaujímajú a chcete sa dozvedieť, čo presne treba urobiť, určite pravidelne sledujte Ecommerce Bridge. Už čoskoro tu totiž nájdete nový článok o všetkých tajomstvách buzzmarketingu. Jednoduchý príklad z praxe si uvedieme teraz.


Prečítajte si celý článok na Ecommerce Bridge teraz >>

bottom of page