top of page

TVORBA WEB STRÁNOK A FUNNELOV

Rýchla, jednoduchá, s moderným dizajnom a návštevníka vedie k akcii. Okrem toho je responzívna a špeciálne prispôsobená pre mobilné zariadenia. Aj taká by mala dnes byť webová stránka. Podľa vašej predstavy a potrieb vám vytvoríme novú stránku v čo najkratšom čase, už od 499,- eur. 

PREDAJNÉ FUNNELY

Ako jediný ambasádor svetovo známych ClickFunnels na Slovensku vytvárame aj profesionálne funnely. V posledných rokoch sme vytvorili desiatky funnelov nielen pre slovenský trh a v tejto oblasti poskytujeme aj poradenstvo a konzultácie. Využite naše skúsenosti a know-how pre maximálne výsledky!

clickfunnels-logo.png

NIEKOĽKO WEBOV A FUNNELOV Z NAŠEJ TVORBY

Kliknite na obrázok pre zväčšenie a popis jednotlivých projektov.

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

TVORBA A SPRÁVA ONLINE KAMPANÍ

GOOGLE ADS, FACEBOOK, INSTAGRAM A YOUTUBE REKLAMY

Pre našich klientov navrhujeme, vytvárame a spravujeme všetky digitálne reklamné kampane. Tu zahŕňame kampane v obsahovej aj vyhľadávacej časti cez Google Ads, Youtube, a samozrejme reklamy na Facebook-u a Instagram-e.

 

Reklamy vytvárame a pravidelne optimalizujeme so zameraním na váš cieľ a požiadavky. Vaša investícia do reklamy je tak maximálne efektívna a prináša želané výsledky.

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

smartmockups_kqulky4n.jpg

SPRÁVA PROFILOV NA SOC. SIEŤACH

Byť v pravidelnom spojení s vašimi klientami, či zákazníkmi je nesmierne dôležité. Vyznáte sa však v sociálnych sieťach? Viete si vybrať, ktoré sú pre vás vhodné a viete aj ako ich ich správne používať? Navrhneme vám stratégiu šitú na mieru, a zároveň sa o vaše profily postaráme. Prácu pravidelne analyzujeme, vyhodnocujeme a následne upravujeme, aby sme vždy dosiali najlepší možný výsledok.

FACEBOOK, INSTAGRAM

Najpoužívanejšie sociálne siete na svete aj na Slovensku sú Facebook a Instagram. Vytvoríme vám na nich profily, prípadne optimalizujeme tie aktuálne a vytvoríme plán na ich rast. Podľa potreby zabezpečíme čiastočnú alebo kompletnú správu, ktorá môže zahŕňať tvorbu a pridávanie príspevkov, komunikáciu s fanúšikmi a pravidelný reporting.

YOUTUBE

Youtube síce nie je sociálna sieť, avšak vytvorenie profilu aj prípravou obsahu je pomerne podobná. Preto vám vieme zabezpečiť aj štart a rast vášho Youtube kanála.

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

smartmockups_kqtnnub2.jpg

SEO

Každý chce byť prvý. To isté platí aj pri výsledkoch na Google. Byť na prvých pozíciách vám totiž môže prinášať veľké množstvo návštevníkov na váš web úplne zdarma! A teda optimalizovať web pre vyhľadávače je nesmierne dôležité, ak chcete uspieť v online svete. 

Ponúkame vám kompletnú analýzu, návrh stratégie a dlhodobé práce na SEO. Treba si uvedomiť, že tu výsledky neprichádzajú ihneď, za to keď prídu a udržíte ich, zisk bude zaručený. Prvé výsledky môžete očakávať v priebehu 2 až 3 mesiacov a želané výsledky sa zväčša ukážu do pol roka.

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

SEO od marketingovej agentúry explor Media.png

E-MAIL MARKETING

Budujete si databázu klientov a komunikujete s nimi prostredníctvom e-mailu? Či začínate alebo už máte bohatú databázu, vytvoríme pre vás vhodnú stratégiu a mailové kampane, ktoré prinesú výsledky. Odporučíme vám aj softvér, prípadne vás naučíme ovládať ho.

Zabezpečíme pre vás celý proces úspešného e-mail marketingu, ktorý vám bude pasívne prinášať ďalšie zisky.

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

smartmockups_kqtp7ukm.jpg

INFLUENCER MARKETING

Určite si už každý uvedomuje, že dnes je doba influencerov. Využiť na propagáciu svojich produktov/ služieb známu osobnosť (influencera) môže byť extrémne efektívne. Ak sa všetko urobí správne. Tento spôsob je veľmi populárny na Instagram-e, a tiež napríklad na Youtube.

Pomôžeme vám s výberom influencerov, návrhom a vytvorením stratégie, oslovením influencerov a dohodnutím podmienok. Tak aby ste za rozumnú cenu získali najlepšie možné výsledky.

Aj takto môžu vyzerať štatistiky vášho Instagram profilu po využití Influencer marketingu. V priebehu pár hodín tak dokážete urobiť aj váš bežný mesačný obrat.

smartmockups_kid5w3wy.png

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

BUZZ MARKETING

Viete, čo majú spoločné značky ako Apple, Pepsi alebo Britney Spears? Všetky využili pre svoj rýchly rast práve buzzmarketing. Pýtate sa, čo to vlastne je?

Buzzmarketing upútava pozornosť spotrebiteľov a médií v takej miere, že hovoriť alebo písať o vašej značke (firme) sa stáva zábavným, fascinujúcim a pre média zaujímavým.

Jednoducho povedané, vďaka buzzmarketingu o vás každý hovorí. A to vďala tomu, že viete stlačiť tie správne gombíky a vyvolať rozruch. Upútate tak pozornosť širokej verejnosti. A my pre vás vytvoríme stratégiu a gombíky stlačíme za vás. Vaša spoločnosť sa tak dostane na vrchol.

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

FOTO A VIDEO PRODUKCIA

Pre našich klientov zabezpečujeme aj video produkciu promo videí, reklamných spotov a ďalších videí. V prípade potreby sa postaráme úplne o všetko: prípravu scenára, výber hercov, produkciu, natáčanie, postprodukciu aj prípravu videa pre komerčné použitie.

Máte otázky alebo chcete požiadať o cenovú ponuku?

CONTACT

KONTAKT

MARKETINGOVÁ AGENTÚRA

Explor Media s.r.o.

Demänovská 54

031 01 Liptovský Mikuláš

IČO: 50372823

DIČ: 2120297366 

IČ DPH:

KONTAKTNÉ ÚDAJE
KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ďakujeme za vašu správu!

bottom of page